سایت رسمی روستای زیارت

نام کاربری :     کلمه عبور :
عضویت| فراموشی رمز عبور؟

 

 

آبگرم روستای زیارت که تنها چشمه آبگرم در استان گلستان است دارای آب صاف و زلال و فاقد طعم و بوی تند و خاص بوده و گرمای ملایم و مطبوعی دارد. آبگرم این روستا آرام بخش بوده و برای انواع بیماریهای پوستی و درد مفاصل مفید است.

این آب گرم در نزدیکیامامزاده عبدالله واقع شده است و دارای دو استخر جداگانه برا آقایان و بانوان می باشد و با تهیه بلیط می توانید از آب معدنی و شفا بخش استفاده نمایید

 

 

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 4 اسفند 1394, 22:51 / بازدید : 1 495

 

خانه مسافر:

اگر به دنبال مکان امن برای اسکان می گردید توصیه ما مراجعه به خانه ی مسافر روستاست تا مکانی مناسب از نظر قیمت و امکانات پیدا کنید تا خاطره ی اقامت در روستای زیبای زیارت در ذهن تان ماندگار شود.

 

اطلاع رسانی و چگونگی رزرو خانه مسافر:

از آنجا که هدف اصلی طرح، ایجاد دسترسی آسان و بدون دغدغه برای مسافران به این گونه واحدهای اقامتی می باشد، لذا در این خصوص طراحی سایت جامع اطلاع رسانی و رزرواسیون واحدهای مذکور در دستور کار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفت تا بتواند این وظیفه خطیر را به درستی انجام دهد. در این سامانه سعی بر این است تا مسافران و گردشگران بتوانند در اسرع وقت، به صورت اینترنتی ضمن مشاهده تصاویر واحدهای اقامتی مختلف، اطلاعاتی نظیر نرخ، امکانات موجود، تجهیزات، موقعیت جغرافیایی و سایر موارد ضروری را دریافت نماید.

کیوسک های اطلاع رسانی:

به منظور سهولت دسترسی مسافران و گردشگران به این گونه واحدهای اقامتی، علاوه بر سامانه جامع «خانه مسافر»، کیوسک های اطلاع رسانی و رزواسیون در مبادی ورودی شهرها و مراکز پرتردد، نیز پیش بینی شده است.

مسافران و گردشگران می توانند با مراجعه حضوری نیز نسبت به انتخاب و رزرو واحد مورد نظر خود، اقدام نمایند.

هموطنان عزیز توجه داشته باشند که به کیوسک های مجاز که دارای آرم «خانه مسافر»، تابلوی استاندارد و عوامل اجرایی با لباس های متحدالشکل مراجعه نمایند.

 

ارتباط مستقیم:

شما می توانید با شماره های زیر به صورت مستقیم با دست اندرکاران خانه مسافر روستای زیارت ارتباط داشته باشید.

 

0911-769-3191

 

0933-393-0293

 

در متن کامل می توانید چند نمونه از مکان های اقامتی را مشاهده کنید.

 

» مربوط به دسته : خدمات / اسکان مسافر
نویسنده : admin362 / نظرات : 1 / تاریخ : 2 اسفند 1394, 11:33 / بازدید : 2 774

امامزاده عبدالله:

امامزاده سيد عبدالله ملقب به کاظم واقع در روستاي زيارت از سادات موسوي گرگان و از نوادگان قاسم اشجع فرزند ابراهيم عسکري است که با ده واسطه به امام موسي الکاظم (ع) مي رسد.فوت امام زاده عبدالله در اواخر قرن پنجم و اواخر قرن ششم در دوره سلجوقيان(429-571ق)رخ داده است.

این امامزاده ی عظیم الشان هرساله میزبان عده ی زیادی از مسافران و گردشگران عزیز است.

اگر قصد همجواری با این مکان مقدس را داشته باشید امکاناتی از قبیل پارکینگ،سرویس بهداشتی،مکان برای چادر زدن برای اسکان شبانه و ... در اختیار تان قرار خواهد گرفت.

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی / سازمان ها و نهادها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 1 اسفند 1394, 16:21 / بازدید : 1 189

آبشار دوقلوی زیارت:

آبشار زيارت گرگان در موقعیت جغرافیایی E542757 N364029 واقع است. این آبشار در 5 کیلومتری جنوب روستای زیارت و 19 کیلومتری جنوب گرگان و در مسیر یکی از شاخه های فرعی رودخانه خاصه رود زیارت بنام شاخه آبشار قراردارد . این شاخه رودخانه از طریق دو آبشار مجاور از ارتفاع 15متر به داخل محوطه حوضچه که در محل ریزش ایجاد شده می ریزد در کل محوطه آبشار زرات و پودر مانند آب در هوا معلق است و به دلیل بالا بودن رطوبت نسبی محیط روی تخته سنگ ها نیز پوشیده از خزه و گلسنگ است می تواند فضای بسیار مناسبی برای گردشگران تفریحی وکوهنوردی فراهم آورد .

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی / اسلایدر
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 1 اسفند 1394, 16:16 / بازدید : 1 697

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت