سایت رسمی روستای زیارت

نام کاربری :     کلمه عبور :
عضویت| فراموشی رمز عبور؟

اگر قصد مسافرت به روستای تاریخی و گردشگری زیارت را دارید می توانید اطلاعات کامل این روستا را با دانلود این معرفی نامه به دست آورید و به راحتی در این روستای زیبای به گشت و گذار بپردازید.

در این معرفی نامه می توانید به اماکن گردشگری روستا و شماره های تماس های ضروری و نقشه گردشگری زیارت دسترسی داشته باشید.

 

 

 

دانلود معرفی نامه ی زیارت

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی
نویسنده : admin362 / نظرات : 1 / تاریخ : 5 فروردین 1395, 19:55 / بازدید : 2 178

 

 

آبگرم روستای زیارت که تنها چشمه آبگرم در استان گلستان است دارای آب صاف و زلال و فاقد طعم و بوی تند و خاص بوده و گرمای ملایم و مطبوعی دارد. آبگرم این روستا آرام بخش بوده و برای انواع بیماریهای پوستی و درد مفاصل مفید است.

این آب گرم در نزدیکیامامزاده عبدالله واقع شده است و دارای دو استخر جداگانه برا آقایان و بانوان می باشد و با تهیه بلیط می توانید از آب معدنی و شفا بخش استفاده نمایید

 

 

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 4 اسفند 1394, 22:51 / بازدید : 1 495

امامزاده عبدالله:

امامزاده سيد عبدالله ملقب به کاظم واقع در روستاي زيارت از سادات موسوي گرگان و از نوادگان قاسم اشجع فرزند ابراهيم عسکري است که با ده واسطه به امام موسي الکاظم (ع) مي رسد.فوت امام زاده عبدالله در اواخر قرن پنجم و اواخر قرن ششم در دوره سلجوقيان(429-571ق)رخ داده است.

این امامزاده ی عظیم الشان هرساله میزبان عده ی زیادی از مسافران و گردشگران عزیز است.

اگر قصد همجواری با این مکان مقدس را داشته باشید امکاناتی از قبیل پارکینگ،سرویس بهداشتی،مکان برای چادر زدن برای اسکان شبانه و ... در اختیار تان قرار خواهد گرفت.

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی / سازمان ها و نهادها
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 1 اسفند 1394, 16:21 / بازدید : 1 189

آبشار دوقلوی زیارت:

آبشار زيارت گرگان در موقعیت جغرافیایی E542757 N364029 واقع است. این آبشار در 5 کیلومتری جنوب روستای زیارت و 19 کیلومتری جنوب گرگان و در مسیر یکی از شاخه های فرعی رودخانه خاصه رود زیارت بنام شاخه آبشار قراردارد . این شاخه رودخانه از طریق دو آبشار مجاور از ارتفاع 15متر به داخل محوطه حوضچه که در محل ریزش ایجاد شده می ریزد در کل محوطه آبشار زرات و پودر مانند آب در هوا معلق است و به دلیل بالا بودن رطوبت نسبی محیط روی تخته سنگ ها نیز پوشیده از خزه و گلسنگ است می تواند فضای بسیار مناسبی برای گردشگران تفریحی وکوهنوردی فراهم آورد .

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی / اسلایدر
نویسنده : admin362 / نظرات : 0 / تاریخ : 1 اسفند 1394, 16:16 / بازدید : 1 697

روستای زیارت:

روستاي زيارت خاصه رود واقع در بخش مرکزي شهرستان گرگان استان گلستان با عرض جغرافيايي 41/36 و طول جغرافيايي 26/54 و ارتفاع 930متر از سطح دريا در جنوب شهرستان گرگان واقع و در فاصله اش تا مرکز 15 کيلومتر مي باشد.وجود امامزاده عبدالله در اين دهکده و استقبال مردم منطقه موجب شده تا از قديم اين روستا ((روستاي زيارت)) خوانده شودو چون اين محل در کنار رودخانه واقع است پيوسته خاصه رود به آن افزوده مي شود. از زمان هاي گذشته ييلاق مردم گرگان بوده است و پيوسته بزرگان و اعيان گران در آنجا به سر مي برند.خرابه هاي قديمي در جنگل زيارت به نام تخت خسرو   تخت ديکا اسپنديار محله و... که همگي از قدمت روستا و نواحي اطراف آن حکايت دارد.

این روستای زیبا که هفت کیلومتر بعد از جاده ناهاخوران به سمت جنوب قرار دارد به لحاظ سبک معماری خانه ها و قدمت تاریخی آن جزو 20 روستای برتر گردشگری ایران است و جزو مهمترین روستاهای هدف گردشگری است.

» مربوط به دسته : اماکن گردشگری و تاریخی / تصویر
نویسنده : admin362 / نظرات : 1 / تاریخ : 29 بهمن 1394, 22:12 / بازدید : 2 127

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت